+90.505.391 03 63
iletisim@serkutkizanlikli.com

Sertifikalı Proje Hazırlama Kampı

Created with Sketch.

Neden Kamp

Genelde illerde düzenlenen etkinliklerde katılımcıların gündelik iş yoğunluğu vb. birçok nedenle eğitimlere düzenli katılım oranının düşük ve dolayısıyla verimin düşük olması sebebiyle etkinlik kamp olarak organize edilmiştir. Giriş gününden çıkış gününe kadar akşamları da dahil olmak üzere yoğun bir program düzenlenmiştir.

Etkinliğin Amacı

Etkinlik sektör ayrımı olmaksızın proje hazırlama kültürü kurgusuna yönelik planlanmıştır. En çok talep gören Erasmus+ Programı, büyük hibe projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri veya sosyal sorumluluk projeleri… Hangi bütçeden geldiğinden bağımsız olarak proje yazma kültürü incelenecektir. Bir projenin yaşayacağı tüm aşamalar bu eğitim sürecinde katılımcılara aktarılacaktır.

Kimler Katılmalı

Bu eğitime kişisel ve-veya kurumsal gelişim için projeler üretmeyi planlayan özel sektör kuruluşları çalışanları ve profesyonel çalışanları, sivil toplum kuruluşlarında çalışan profesyoneller, kamu kurumlarında proje üreten ekip üyeleri, ayrıca öğretmenler veya kariyerine proje sektöründe devam etmek isteyen herkes katılabilir. Proje temel süreçten başlayıp ortak bir terminoloji çerçevesinde ileri düzey projelere yönelik olacaktır.

Neden Proje

Günümüzde sonuç odaklı çalışan tüm sektörler artık proje kültürünü benimsemekte ve yapılan çalışmalar bir hibe olsun veya olmasın proje kültürü ile devam etmektedir. Ayrıca gerek Avrupa Birliği gerekse ülkemizdeki çeşitli kurumlar hibe destekleri ile kişi-kurum ve kuruluşların daha da aktif bir şekilde hareket edebilmelerine imkan sağlamaktadırlar.

Sertifika

Katılımcılara etkinlik sonunda katılım belgesi sunulacaktır.

Etkinlik Detayları

Etkinlik Tarihi: 17-22 Aralık 2019
Etkinlik Adresi: 5* Boyalık Beach Otel, Çeşme – İzmir
Katılımcı Sayısı: Katılımcı en fazla 15 kişi olacaktır.

Ücrete dahil olan hizmetler;
– 5* otelde tek kişilik odada 5 gece konaklama (17 Aralık giriş, 22 Aralık çıkış)
– Sabah açık büfe kahvaltı, öğlen set menü ve akşam açık büfe yemekler
– Eğitim aralarında sunulacak olan çay-kahve vb. ikramlar
– Verilecek olan ders notları, vb.
– Proje başvuru aşamasında proje okuma ve yorumlama desteği
– Online araçlar üzerinden (skype, webinar) 1-1 proje yazım surecine destek
– İzmir-Çeşme-İzmir toplu halde düzenlenecek transfer imkanı. Giriş günü Konak’ta buluşup tek sefer düzenlenecek, dönüş günü de aynı şekilde tek sefer şeklinde özel transfer aracı ile organize olunacaktır.
– Bir yıl içerisinde düzenlenecek çevrimiçi (online) veya yüzyüze bir etkinliğe ücretsiz katılma imkanı

Ücrete dahil olmayan hizmetler;
– Oda minibar, telefon, pay tv gibi kişisel kullanım hizmetleri (Otel kuralları geçerlidir)
– Spa kullanımı (Otel kuralları geçerlidir)
– Bulunduğunuz ilden İzmir-Konak gidiş-dönüş kişisel ulaşım giderleriniz.

Ücret:
Eğitim ücreti toplam, 3.200 TL (KDV Dahil) ‘dir. Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmamaktadır. 3 kişi ve üstü grup katılımlarında kişi başı %10 indirim uygulanmaktadır. Eğitimden önce tamamlanması şartıyla istediğiniz taksitlerde ödeme yapabilirsiniz.

Süreç;
1-
Ön kayıt ve geçici rezervasyon için aşağıdaki formu doldurun. Bu formu doldurduğunuzda sadece ön kayıt yapmış olursunuz ve ardından size bizim tarafımızdan imzalanmış bir sözleşme gönderilir. Lütfen formda yazdığınız bilgilere özen gösteriniz. Tüzel-gerçek kişileri yansıtmadığı düşünülen e-posta adreslerine sözleşme gönderilmeyecektir.
2- Sözleşmeyi sizin de imzalamanızın ardından 15 gün içerisinde eğitim ücretinin en az yarısı peşin olarak yatırılır ve kaydınız kesinlik kazanır.
3- Kalan miktar ödemesi de eğitim başlangıç gününden 3(üç) gün önce ödenerek ödeme süreci tamamlanır.

Ön-kayıt Formu