+90.505.391 03 63
iletisim@serkutkizanlikli.com

Yeni Dünyada …

Created with Sketch.

Lütfen aşağıdaki bilgileri tam olarak doldurduğunuzdan ve doğru eğitimleri seçtiğinizden emin olunuz. Kayıt yapmanızın ardından alacağınız “ön-onay” epostasında tüm detayları görebileceksiniz.

Etkinliklerimin her biri 3 saat sürecek olup, etkinlik gününde 20:30 – 23:30 saatleri arasında düzenlenecektir.

Atölye Adı, Tarihi ve Saati

Duyguları Yönetmek, 9 Mayıs Pazar 20:30
Yetkinlikleri Geliştirmek, 11 Mayıs Salı 20:30
Davranışları Doğru Sergilemek, 14 Mayıs Cuma 20:30

İlginiz için teşekkür ederiz.

Eğitmenlerimiz:
Tuğba ŞENASLANDeğerlerle Duygularını Yönet Atölyesi

Öğrenmeyi hayat amacı, öğrendiklerini paylaşmayı meslek edinmiş Tuğba , çeşitli kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra kendi yolunu inşa etmeyi seçebilmek için eğitim hayatını farklı bir yöne çevirerek Davranış Bilimleri Uzmanlığı unvanını almıştır. Şu an kurumlara, ihtiyaçlarına yönelik eğitimler tasarlayarak kurumların gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Tuğba bu atölye ile duygularınızı yöneterek, istenmeyen davranışlarınızın, alışkanlıklarınızın önüne geçerek hayatınızın iplerini elinize almanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir.

M. Serkut KIZANLIKLIYetkinliklerini Geliştir Atölyesi
Serkut, Eğitim Fakültesinde lisans ve Yetişkin Eğitimi alanında yüksek lisansını tamamlamış, uzun yıllar kamu hizmetinde bulunduktan sonra özel sektöre transfer olmuştur. ICF onaylı Profesyonel Koçluk ve bireysel-kurumsal yetkinlik geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Serkut atölyesinde kişisel farkındalıklarımızdan yola çıkarak hedeflediklerimiz için nelere ihtiyacımız bulunduğuna odaklanmayı ve bunların aslında bize ne gibi katkısı olacağını keşfetmemizi ve planlı harekete odaklanmamızı hedeflemektedir.

Başak PolatDavranışlarında Farkındalığı Artır Atölyesi

Başak, hayatının merkezine Tiyatroyu koymuş, ustalardan tiyatro eğitimleri almış, doğaçlama tiyatro oyuncusudur. Bununla birlikte Yaratıcı Drama Eğitmen eğitimlerini tamamlamış, çocuk, genç ve yetişkinlere Drama eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda Profesyonel Koçluk yapmaktadır. Bir yandan da Sosyoloji bölümünde okumaktan keyif almaktadır.

Başak bu atölyesiyle; içsel ve dışsal uyaranlara karşı bilinçli ya da bilinçsiz verdiğimiz tepkileri yaratıcı drama yöntemi ile fark etmemizi amaçlamıştır.